Hakkımızda
KURULUŞ

STE İç ve Dış Ticaret Danışmanlık şirketi 2019 yılında Satın Alma, İnsan Kaynakları ve İdari İşler departmanlarına zaman kazandırmak, giderlerini düşürülebilmek ve güçlü bir işbirliği hedefi ile Serap Terkos Erdem tarafından kurulmuştur.

KURULUŞ AMACI

İnsanlar gibi şirketler de güvenilir, hızlı ve sürdürebilecekleri iş birliklerine ihtiyaç duyarlar.

Günümüzde, markanız için en değerli müşterilerinizin arasında öncelikle çalışanlarınız yer almaktadır. Çalışan bağlılığının sağlam, tutkulu ve sürekli olabilmesi için kendilerini değerli hissetmeleri önemlidir.

Şirketimiz, İnsan Kaynakları departmanlarının yasal ve yoğun iş süreçlerinden dolayı yeterli vakti ayıramadıkları süreçlerde, güvenilir bir iş ortağı olarak bütçenize uygun özel günler, motivasyon, teşvik & takdir, sadakat programları, doğum günleri, ödüllendirme, kutlamalar, etkinlikler, teşekkür, müşteri edinme ve bağlılık kampanyaları, yarışma ödülleri… gibi konularda ihtiyaçlarınıza özel alternatif ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Sahip olduğumuz deneyimlerimiz, tedarik kabiliyetimiz ve sektöründe lider üretici firmalarla kurduğumuz güçlü iş birliği sayesinde müşterilerimizin, kaliteli ve uluslararası standartlara uygun doğru ürünleri ve en uygun şartlarda hizmeti almalarını sağlamaktayız.