Hakkımızda

KURULUŞ
STE İç ve Dış Ticaret Danışmanlık Ticaret LTD ŞTİ, 2019 yılında Serap Terkos Erdem tarafından kurulmuştur.

KURULUŞ AMACI
STE İç ve Dış Ticaret Danışmanlık şirketi, en çok para harcayan ve en çok zamanı olduğu zannedilen aslında hiçte öyle olmayan Satın Alma ve İnsan Kaynakları departmanlarına zaman kazandırmak ve giderlerini düşürülebilmek hedefi ile kurulmuştur.

Satınalma
Şirketinizin ana faaliyetleri doğrultusunda satın alma yaptığınız ürün gruplarını A-B-C olarak gruplandırdığınızda, bizim hedefimiz sizlere C grubu ihtiyaçlarınızda fayda yaratmaktır.
Neden C grubu ?
Birçok kuruluş ana ürün gruplarının satın alma başarısına odaklandığı için C grubu malzemeleri göz ardı etmektedir. Fakat C grubu ihtiyaçların yıllık satın alma tutarlarına baktığımızda ciddi zaman aldığı ve satınalma başarısını düşürdüğü ürün gruplarıdır.
STE İç ve Dış Ticaret Danışmanlık olarak ana hedefimiz bu gruba giren ihtiyaçlarınızda sizlere zaman ve para kazandırmaktır.

İnsan Kaynakları
STE İç ve Dış Ticaret Danışmanlıkolarak hedefimiz yoğun yasal ve iş süreçlerinde İnsan Kaynakları departmanlarına personel kıyafet, koruyucu malzeme, personel motivasyonu ve çalışan bağlılığını arttırma faaliyetleri konularında destek olarak zaman ve para kazandırmaktır.
Gerektiğinde proje bazlı işlerde işe alım, iş ve yasal süreç takibi ve performans süreçlerinde profesyonel çözümler ile yanınızdayız.